صرافی ارزهای دیجیتال فینیکس
ثبت نام / ورود

درباره فینیکس | ما که هستیم

داستان شکل گیری فینیکس

داستان شکل‌گیری فینیکس از آنجایی آغاز شد که احساس کردیم کیفیت سرویس‌های موجود در حوزه‌ی معاملات ارزهای دیجیتال در ایران، بسیار کمتر از انتظارات کاربران اسـت؛ پس دست به کار شدیم تا سرویسی منطبق بر استانداردهای به‌روز جهانی و همچنین انتظارات معامله‌گرانِ حرفه‌ای بازار ارائه دهیم و آغازگر دوره‌ جدیدی باشیم. ما تیمی از فعالان اکوسیستم ارزهای دیجیتال ساختیم و همواره در فینیکس تلاش می‌کنیم تا قدم محکمی برای رسیدن به بانکی کاملا دیجیتال برداریم.

چرا فینیکس

نامِ فینیکس (پرنده‌ اساطیری ققنوس) را به عنوان نمادی از برخاستن از خاکستر و تولد دوباره برگزیدیم. این پرنده‌ افسانه‌ای که در داستان‌ها پس از نابودی دوباره به حیات خود ادامه می‌دهد، برای ما پیام‌آور تحول، دگرگونی و توسعه است. دلیل این نام‌گزاری این است که همانگونه که کارت‌ اعتباری فضای سنتی معامله با اسکناس‌های کاغذی را متحول کرد، ارزهای دیجیتال هم دنیای مالی را دستخوش تغییرات اساسی می‌کنند و به طور حتم فینیکس نیز همسو و هم‌مسیر با این تغییر و تحول است.

ما معتقدیم

ما معتقدیم که ارز‌های دیجیتال در مقابل فیات (ارزهای رایج) به دلیل داشتن ویژگی‌هایی مانند سهولت انتقال، تاثیر ناپذیری از تورم، عدم شمول مالیات، شفافیت، غیرقابل دستکاری بودن و….. به زودی مورد توجه افراد بیشتری قرار می‌گیرند. ارزهای دیجیتال راه‌حل‌های جدیدی برای تراکنش‌های مالی ارائه می‌دهند و توسعه‌ی این تکنولوژی‌ها روش‌های پرداخت را تغییر خواهند داد. فناوری بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال فقط یک وعده برای آینده‌ دور نیستند؛ بلکه به زودی دامنه‌ فعالیت‌شان از تجارت‌‌های بین‌المللی بزرگ تا تراکنش‌های مالی روزانه را شامل خواهد شد.

ماموریت ما

پیاده‌سازی زیرساخت‌های مالی مبتنی بر بلاکچین و ارزهای دیجیتال و در نهایت تحقق آزادی مالی در جهان است.