اسکرول کنید
backgroundbackgroundwin-win

برد برد چیست؟

برد برد رقابتی هیجان انگیز برای شما دوست‌داران ارزهای دیجیتال است. در این رقابت علاوه بر معرفی دوستان خود به سایت فینیکس و مشارکت ۴۵ درصدی در فینیکس، این امکان برای شما فراهم است تا سقف ۵۰ میلیون تومان هدیه دریافت کنید و جز برندگان این رقابت باشید.

فینیکس بازار امن و حرفه ای ارزهای دیجیتال است و با فینیکس می‌توانید به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوید.

win-win
زمان شرکت در مسابقه به پایان رسیده است

دعوت دوستان به فینیکس چیست؟

سیستم مشارکت در فروش به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند با جذب کاربر فعال برای فینیکس بخشی از کارمزد دریافتی از این کاربر را به عنوان دستمزد دریافت کنند. مجموع مبلغی که مشارکت کنندگان در فروش فینیکس دریافت می‌کنند می‌تواند تا سقف ۴۵ درصد مجموع کارمزد کاربرانی باشد که آن‌ها به فینیکس معرفی کرده‌اند. کاربرانی که از طریق این سیستم وارد فینیکس می‌شوند هم مشمول دریافت تخفیف در کارمزد از ۰.۳ درصد به و۰.۱۷۵ درصد (بیش از ۴۰ درصد کاهش) می‌شوند.

سیستم مشارکت در جذب کاربران تا زمانی که کاربر معرفی شده فعال باشد و معامله انجام دهد، فعال خواهد بود.کمپین مشارکت همیشگی با هدف آشنایی بیشتر کاربران با این سیستم برگزار می‌شود. سیستم مشارکت در سود بعد از پایان این کمپین فعال است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

امکان مشارکت ۴۵ درصدی در فینیکس
کاهش ۴۰ درصدی کارمزدبرای فرد دعوت شده
مشارکت مادالعمر با فینیکس

افراد برتر کمپین

محاسبه میزان سود احتمالی

میزان سود شما (تومان)
میانگین معامله هر دوست در ماه
تعداد دعوت شده ها
رقابت برد برد فینیکس

فینیکس بازار مدرن و امن ارزهای دیجیتال است. پلتفرم فینیکس متشکل از سایت و اپلیکیشن است که به کاربران امکان فعالیت در بازار جهانی رمز ارزها را می‌دهد.رقابت برد برد فینیکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با دعوت دوستان خود به فینیکس هم آن‌ها را با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا کنید و هم از جوایز ویژه این رقابت برخوردار شوید.

about phinix video
about phinix video
نحوه شرکت در مسابقه برد برد

نحوه شرکت در رقابت برد برد بسیار ساده است به همین منظور کافی است با وارد کردن شماره موبایل خود در قسمت بالا، در سایت فینیکس حساب کاربری ایجاد کنید و سپس لینک اختصاصی دعوت دوستان خود را برای دوستانتان ارسال کنید و آن ها را با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا کنید.

قوانین و جوایز مسابقهبرد برد

نحوه شرکت در مسابقه

ابتدا از طریق همین صفحه و با وارد کردن شماره موبایل خود در سایت فینیکس حساب کاربری ایجاد کنید. کاربران فینیکس می‌توانند از حساب کاربری خود برای شرکت در مسابقه استفاده کنند و نیاز به ایجاد حساب کاربری جدید نیست. بعد از ایجاد حساب، به "لینک اختصاصی دعوت دوستان" خود دسترسی خواهید داشت. برای شرکت در مسابقه باید دوستانتان را با لینک اختصاصی خود به سایت دعوت کنید.

نحوه‌ی ثبت امتیاز در مسابقه

به ازای هر کاربری که با لینک اختصاصی شما ثبت نام و احراز هویت کند، یک امتیاز دریافت می‌کنید. به ۱۰ شرکت کننده ای که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایز نقدی اهدا میشود.

حداقل امتیاز برای شرکت در مسابقه

برای ورود به جدول رقابت و برنده شدن ۵۰ میلیون تومان، لازم است تا حداقل ۱۰ امتیاز کسب کنید؛ و برای کسب حداقل ۱۰ امتیاز، لازم است که حداقل ۱۰ نفر را به سایت فینیکس معرفی کرده و این افراد احراز هویت خود را تکمیل کنند.

بازار ارزهای دیجیتال فینیکس، بستری برای معاملات ارزهای دیجیتال بوده و برای حفظ امنیت کاربران، احراز هویت کامل انجام می دهد.

تمامی شرکت کنندگان شانس دریافت جایزه دارند

تمامی افرادی که در این کمپین شرکت کرده اند (به جز 10 نفر برتر مسابقه) در قرعه کشی ۵ میلیون تومانی انتهای رقابت شرکت داده می شوند. هر شرکت کننده به ازای تعداد کاربرانی که به سایت فینیکس دعوت کرده است، شانس بیشتری در قرعه کشی انتهای رقابت خواهد داشت.

برای مثال، احمد ۵ نفر از دوستان خود را به سایت فینیکس دعوت کرده است و ۳ نفر از دوستان احمد احراز هویت خود را کامل کرده اند؛ در نتیجه احمد ۳ شانس برای شرکت در قرعه کشی انتهای رقابت دارد.

جوایز مسابقه

شرکت کنندگان در انتهای مسابقه، بر اساس امتیازهایشان رتبه بندی شده و طبق جدول زیر جوایزی دریافت خواهند کرد:

رتبهجایزه
نفر اول50,000,000 تومان
نفر دوم30,000,000 تومان
نفر سوم20,000,000 تومان
نفر چهارم15,000,000 تومان
نفر پنجم12,000,000 تومان
نفر ششم10,000,000 تومان
نفر هفتم9,000,000 تومان
نفر هشتم8,000,000 تومان
نفر نهم7,000,000 تومان
نفر دهم6,000,000 تومان

همچنین سایر شرکت کنندگان نیز در قرعه کشی نهائی شرکت داده شده و براساس امتیاز کسب شده خود، شانس برنده شدن جایزه 5 میلیون تومانی را خواهند داشت.

backgroundbackgroundbackground