نهنگ‌ها یک و نیم میلیارد تتر جابه‌جا کردند تا بیت کوین بخرند

نهنگ‌های غول پیکر بازار در حال جابه‌جایی دارایی‌های خود هستند. این نهنگ‌ها احتمالا می‌خواهند بیت کوین بیشتر بخرند.

داده‌های درون شبکه نشان می‌دهد نهنگ‌های تتر می‌خواهند خرید بیت کوین انجام دهند. این بازیگران مهم بازار در ۲۴ ساعت اخیر سه تراکنش غول‌پیکر انجام داده‌اند. این تراکنش‌ها در راستای انتقال دارایی برای انتقال به بازار بیت کوین انجام می‌شود.

اطلاعات نشان می‌دهد که طی ۲۴ ساعت گذشته، نهنگ‌های ناشناس و خزانه تتر ۳ تراکنش به میزان ۶۶۶,۸۲۰,۵۱۶ و ۲۴۹,۹۹۹,۹۹۹ و ۶۶۷,۸۱۶,۶۶۱ استیبل کوین USDT انجام داده‌اند. تراکنش‌های اول و سوم در شبکه ترون و از یک آدرس انجام شده است.

خزانه تتر در یک تراکنش، ۲۵۰ میلیون استیبل کوین تتر در شبکه اتریوم به بیتفینکس انتقال داده است. تتر و بیتفینکس شرکت‌هایی هستند که تیم مدیریت یکسانی دارند. بیتفینکس هر زمان که نقدینگی بیشتری برای معاملات بیت کوین و سایر رمزارزها نیاز داشته باشد از شرکت تتر، استیبل کوین USDT دریافت می‌کند.

افزایش قیمت بیت کوین در پایان هفته جاری باعث تمایل بیشتر خریداران به این بازار شده است. بیت کوین که ماه گذشته میلادی اصلاح قیمت ۱۰ هزار دلاری را هم تجربه کرد این هفته روند صعود دارد. همین مسئله باعث شده حتی نهنگ ارز دیجیتال هم علاقه‌مند به انتقال دارایی‌های خود به این بازار شود. در بازارهای دیگر هم کاربران انتظار افزایش قیمت دارند.

داده‌های شبکه نشان می‌دهند استخراج کننده‌های اتریوم ترجیح می‌دهند پاداش استخراج خود را نگه دارند. کارشناسان انتظار دارند قیمت اتریوم در هفته‌های آینده افزایش داشته باشد. براساس داده‌های درون شبکه‌ای، میزان موجودی ماینرهای اتریوم همچنان در حال افزایش است و به بالاترین سطح در ۵۰ ماه گذشته از ماه جولای سال ۲۰۱۶ رسیده است. موجودی فعلی اتریوم ماینرها ۵۳۲،۷۵۰ واحد اتر است و ارزش آنها به سرعت به دو میلیارد دلار نزدیک می‌شود.

هش ریت اتریوم، معیاری که قدرت محاسباتی شبکه و امنیت آن را نشان می‌دهد پس از خروج ماینرها از چین کاهش یافت. این شاخص اواخر ماه ژوئن به ۴۷۷ تراهش بر ثانیه رسید. داده‌های Etherscan نشان می‌دهد طی ماه‌های اخیر، این معیار به طور کامل بهبود پیدا کرده و در حال حاضر، ۱۵۰ درصد از سطوح ابتدایی سال جاری بالاتر است.

همزمان با صعود قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم رشدی که انتظار می‌رفت را نداشت. هرچند میزان تقاضا برای خرید اتریوم بالا بود اما میزان عرضه برای صعودی شدن بازار بیش از حد انتظار ارزیابی شد. همین مسئله باعث شد شبکه اتریوم بیش از نیم میلیون توکن خود را بسوزاند.

داده‌های سنتیمنت از اضافه شدن ۱۵۵،۲۳۰ آدرس جدید به شبکه اتریوم خبر می‌دهند. بنابر آمار، از ۱۸ مه سال جاری، این بیشترین تعداد آدرس اضافه شده به شبکه در طول یک روز است. افزایش تعداد کاربران سیگنال صعودی قوی تلقی می‌شود چرا که به افزایش تراکنش‌ها و کارمزدهای خرج شده در شبکه منجر خواهد شد.

منبع: u.today
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.