سناتور آمریکایی اعلام کرد روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است

سناتور جمهوری‌خواه اعلام کرد بیت کوین خریده است. این سناتور یکی از مشهورترین طرفداران ارزهای دیجیتال در آمریکا به‌شمار می‌رود.

سناتور سینتیا لومیس اعلام کرد اقدام به خرید بیت کوین کرده است. این سناتور جمهوری‌خواه یکی از طرفداران مشهور ارزهای دیجیتال در آمریکا است. اعلام این خبر ممکن است تاثیر مثبتی روی بازار داشته باشد.

لومیس خرداد امسال در مصاحبه‌ای درباره ارزهای دیجیتال گفت:

دوست دارم ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین به بخشی از سبد سرمایه‌ای مردم تبدیل شوند. این ارزها باید به بخشی از آینده مالی ما تبدیل شوند.

ماه گذشته میلادی لومیس اعلام کرد درباره ارزهای دیجیتال در سنای آمریکا صحبت شده است. او این مکالمه‌های غیررسمی را «جالب» توصیف کرد. لومیس اعلام کرد بعضی از سناتورها با پذیرش ارزهای دیجیتال مخالفت کرده‌اند. به‌گفته او در عین حال تعدادی از سناتورها نظر مثبتی درباره این حوزه دارند. این سناتور معتقد است سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال به آینده اقتصادی آمریکا کمک خواهد کرد.

سینتیا لومیس در شرایطی اقدام به خرید بیت کوین کرد که این بازار در شرایط اصلاح قرار داشت. ماه گذشته میلادی بیت کوین تا کانال ۴۰ هزار دلار ریزش کرد. در حال حاضر قیمت به حدود ۵۰ هزار دلار نزدیک شده است. کارشناسان معتقدند قیمت بیت کوین در شش ماهه دوم سال میلادی باز هم رشد خواهد کرد.

همزمان با انتشار این خبر Public.com یکی از کارگزارهای بورس نیویورک نیز اعلام کرد بیش از ۱۰ ارز دیجیتال به کاربران خود ارائه کرد. این شرکت اعلام کرد کاربران می‌توانند خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در این پلتفرم انجام دهند.

پابلیک دات کام اعلام کرد مشتریان این کارگزاری می‌توانند ارزهای خود را روی این پلتفرم ذخیره کنند. این شرکت برای ورود به حوزه ارزهای دیجیتال با شرکت Apex Crypto قرارداد همکاری امضا کرده است. براساس اعلام این کارگزاری ارزهای محبوبی مثل بیت کوین، اتریوم و دوج کوین در اختیار کاربران قرار گرفته است.

پابلیک دات کام یکی از کارگزاران مهم نیویورک به‌شمار می‌رود. این آژانس مشتریان مشهوری منجمله ویل اسمیت و تونی هاک دارد. این شرکت انتظار دارد با معرفی قابلیت جدید، کاربران بیشتری جذب کند. انتظار می‌رود تعدادی از کاربران مهم حوزه ارزهای دیجیتال به این پلتفرم ملحق شوند. پابلیک دات کام در آینده ارزهایی مانند استلار، دش، بیت کوین کش و کاردانو را هم پشتیبانی خواهد کرد.

کارشناسان انتظار دارند انتشار این خبر تاثیر بزرگی روی قیمت بیت کوین داشته باشد. در زمان انتشار این خبر بیت کوین در محدوده حدود ۵۰ هزار دلار معامله شد. این در حالی بود که ماه گذشته میلادی بیت کوین تا حدود ۴۰ هزار دلار اصلاح قیمت شد. بسیاری کارشناسان معتقدند بازار در شش ماهه دوم سال صعودی خواهد بود.

منبع: financemagnates
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.