پی پل بیش از صد کارمند مرتبط با ارزهای دیجیتال استخدام می‌کند

پی پل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه پرداخت‌های مالی در جهان شروع به استخدام نیرو در حوزه ارزهای دیجیتال کرد.

شرکت پی پل، غول ارائه دهنده خدمات پرداختی جهان هم‌زمان با رشد صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال در بیش از ۱۰۰ موقعیت شغلی مرتبط با این حوزه استخدام می‌کند. دن شولمن، مدیرعامل پی پل، گفته است که از روند رو به رشد صنعت ارزهای دیجیتال راضی است و این شرکت می‌خواهد قابلیت‌های توسعه‌محور جدیدی را به این حوزه وارد کند.

بیشتر موقعیت‌های شغلی جدید پلی پل در آمریکا قرار دارند. از مجموع این موقعیت‌های شغلی شش موقعیت در ایرلند، یک موقعیت در سنگاپور، یک موقعیت در هنگ کنگ و پنج موقعیت شغلی در گواتمالا قرار دارند.

براساس اعلام پی پل این موقعیت‌هاش شغلی طیف وسیعی از کارمندان را دربر خواهند گرفت. این طیف شامل مهندسان حوزه‌ ارزهای دیجیتال، برنامه‌نویسان، و مدیران برنامه‌ریزی کسب و کار است.

پی پل یکی از شرکت‌های پیشگام در زمینه پذیرش ارزهای دیجیتال برای انجام تراکنش است. این شرکت ماه گذشته سقف تراکنش مجاز با ارز دیجیتال در یک هفته را از ۲۰ هزار به ۱۰۰ هزار دلار افزایش داد.

داده‌های آماری پایگاه Crypto.com می‌گوید در چهار ماه منتهی به ماه دوم تابستان، تعداد کاربران ارزهای دیجیتال دو برابر شده است. براساس این آمار تا پایان ماه ژوئن تعداد کاربران ارزهای دیجیتال از مرز ۲۲۱ میلیون گذشته است.

منبع: news.bitcoin
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.