یکی از کارگزارهای بورس نیویورک قابلیت معامله ارز دیجیتال ارائه کرد

پابلیک دات کام یکی از کارگزارهای بورس نیویورک به کاربران خود امکان معامله ارز دیجیتال ارائه کرد. این کارگزار با یک شرکت فعال این حوزه قرارداد همکاری امضا کرد.

Public.com یکی از کارگزارهای بورس نیویورک بیش از ۱۰ ارز دیجیتال به کاربران خود ارائه کرد. این شرکت اعلام کرد کاربران می‌توانند خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در این پلتفرم انجام دهند.

پابلیک دات کام اعلام کرد مشتریان این کارگزاری می‌توانند ارزهای خود را روی این پلتفرم ذخیره کنند. این شرکت برای ورود به حوزه ارزهای دیجیتال با شرکت Apex Crypto قرارداد همکاری امضا کرده است. براساس اعلام این کارگزاری ارزهای محبوبی مثل بیت کوین، اتریوم و دوج کوین در اختیار کاربران قرار گرفته است.

پابلیک دات کام یکی از کارگزاران مهم نیویورک به‌شمار می‌رود. این آژانس مشتریان مشهوری منجمله ویل اسمیت و تونی هاک دارد. این شرکت انتظار دارد با معرفی قابلیت جدید، کاربران بیشتری جذب کند. انتظار می‌رود تعدادی از کاربران مهم حوزه ارزهای دیجیتال به این پلتفرم ملحق شوند. پابلیک دات کام در آینده ارزهایی مانند استلار، دش، بیت کوین کش و کاردانو را هم پشتیبانی خواهد کرد.

Apex Crypto یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های حوزه بلاک چین در نیویورک است. این شرکت از سال ۲۰۱۲ در این حوزه فعالیت می‌کند. انتظار می‌رود همکاری پابلیک دات کام با این شرکت باعث افزایش چشم‌گیر توان رقابتی این کارگزار در مقایسه با سایر رقبا شود. پابلیک در ماه گذشته میلادی موفق به ثبت ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری بیشتر نسبت به ماه پیش از آن شد. این کارگزاری در حال حاضر بیش از یک میلیارد دلار سرمایه جذب کرده است. این شرکت تصمیم دارد در ابتدای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال از مشتریان خود کارمزد دریافت نکند.

کارشناسان انتظار دارند انتشار این خبر تاثیر بزرگی روی قیمت بیت کوین داشته باشد. در زمان انتشار این خبر بیت کوین در محدوده حدود ۵۰ هزار دلار معامله شد. این در حالی بود که ماه گذشته میلادی بیت کوین تا حدود ۴۰ هزار دلار اصلاح قیمت شد. بسیاری کارشناسان معتقدند بازار در شش ماهه دوم سال صعودی خواهد بود.

آغاز معامله بیت کوین در پلتفرم‌های بزرگی چون پابلیک دات کام می‌تواند مسیر پذیرش ارزهای دیجیتال در سایر پلتفرم‌ها را هموار کند. ممنوعیت ارزهای دیجیتال در چین این فرصت را برای شرکت‌های بزرگ غیر چینی فراهم کرده تا با قدرت بیشتری در این بازار سرمایه‌گذاری کنند. کارشناسان می‌گویند حذف چین از بازار رقابت به سود ارزهای دیجیتال خواهد بود.

تعدادی از ایالت‌های آمریکا درحال بررسی شرایط پذیرش بیت کوین و ارزهای دیجیتال به‌عنوان پول رسمی هستند. فعالیت آژانس‌های بزرگی چون پابلیک دات کام در این حوزه می‌تواند به تسریع این روند کمک کند.

منبع: cryptopolitan
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.