هم‌بنیان‌گذار اتریوم: آینده NFT درخشان خواهد بود

جوزف لوبین هم‌بنیان‌گذار اتریوم اعلام کرد که NFT به سرعت در حال رشد میان هنرمندان و حتی موسسات دولتی است و اتریوم در آینده نیز سهم بزرگی در این شهرت خواهد داشت.

این روزها NFT یکی از محبوب‌ترین مفاهیم مرتبط با بازار ارز دیجیتال است. این پدیده یکی از راه‌های امیدوارکننده برای گسترش فعالیت افراد در بستر بلاک چین است.

جوزف لوبین هم‌بنیان‌گذار اتریوم در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف از آینده درخشان NFT و مسیر پیش روی آن در دنیای اقتصادی سخن گفت.

لوبین در این مصاحبه از استقبال بی‌نظیر افراد فعال در دنیای هنر، موسییقی، ورزش و مد از توکن‌های غیر مثلی در چند ماه گذشته خبر دارد و گفت:

NFT به هنرمندان و صاحبان محتوا این امکان را می‌دهد تا آثار خود را با انتقال مالکیت به دنیا ارائه کنند. بنابراین با کمک این شیوه از فروش، هم کسب درآمد می‌کنند و هم می‌توانند در جمع زیادی از مخاطبان شناخته شوند. NFT به دنیای هنرمندان کمک کرده تا برای امرارمعاش خود، روح هنری آثارشان را نفروشند و این یک دستاورد فرهنگی و مالی متفاوت برای این افراد خواهد بود.

ردپای NFT در موسسه‌های بین‌المللی و شرکت‌های تجاری

این توکن‌ها ابتدا به هدف ایجاد تغییرات بزرگ در ارائه محصولات فرهنگی و هنری به دنیا معرفی شدند. با این حال خیلی زود قابلیت آنان برای ورود به سیستم‌های مالی و اداری نیز روشن شد.

جوزف لوبین نیز در این باره عقیده دارد که توکن‌های غیرمثلی تنها در حوزه فرهنگ و هنر کارآمد نیستند بلکه کارایی آن‌ها بسیار وسیع‌تر از موارد استفاده آن در این روزها است. او در این مصاحبه از مزیت ورود شرکت‌ها و موسسات بین‌المللی به بازارهای NFT سخن گفت و آن را زمینه یک تحول عظیم در کسب‌وکارها معرفی کرد.

به اعتقاد لوبین با کمک بلاک چین دیگر برای فرآیندهای تجاری به یک انسان مورد اعتماد نیازی نیست. چراکه درحال حاضر سازمان‌ها می‌توانند حتی برای پرداخت حقوق افراد نیز از این فناوری کمک بگیرند.

او با عبارت انقلاب NFT از عملکرد این توکن‌ها یادکرد و گفت:

ما در حال حرکت به سوی دنیایی هستیم که در آن NFT هویت منحصر‌به‌فردی دارد. این هویت می‌تواند هم در سازمان‌های غیرمتمرکز و هم در موسسات دولتی تحولی در پرداخت‌های مالی و خرید و فروش ایجاد کند. چراکه بخش‌های مالی سنتی به سرعت در حال تبدیل شدن به سیستم‌های غیرمتمرکز هستند و به همین دلیل NFT بخش مهم و جدانشدنی از Defi در آینده نزدیک است.

باتوجه به اینکه NFT از همان ابتدای مسیر خود طرفداران زیادی به دست آورده، لوبین از استمرار میزبانی اتریوم نیز سخن گفت. او در انتهای صحبت خود اضافه کرد که با وجود رشد NFT، اتریوم همچنان میزبان اصلی آن باقی خواهد ماند تا در بزرگ‌تر شدن این دنیای تازه اصلی‌ترین سهم را داشته باشد.

منبع: cointelegraph
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.