مسی و دنیای بلاک چین؛ از مجموعه عکس تا دستمزد NFT

مجموعه NFT مسی با عنوان مردی از آینده به زودی به حراج گذاشته می‌شود. این مجموعه شامل تصاویر مسی با نشانه‌هایی از فوتبال افسانه‌ای آن در طول فعالیتش است.

لیونل مسی فوق ستاره سابق بارسلونا که به‌تازگی راهی پاریسن‌ژرمن فرانسه شده از راه‌اندازی مجموعه NFT خود خبر داد. این مجموعه که Messiverse نام گرفته است، در پلتفرم Ethernity NFT به حراج گذاشته می‌شود.

کلکسیون پرطرفدار مسی شامل نشانه‌ها و تصاویری ارزشمند از فوتبال و نشانه‌هایی از افسانه‌های ورزشی محبوب است. این مجموعه در حقیقت تصاویری منحصربه‌فرد از مسی را نشان می‌دهند. تصاویری دیجیتالی که در آن‌ها اسطوره بارسلونا به‌عنوان پادشاه فوتبال نشان داده می‌شود.

مجموعه دیگری که در این نمایگاه به حراج گذاشته می‌شود، جشن قهرمانی کوپا آمریکا است و شامل تصاویری از دریافت جام توسط این بازیکن فوتبال در آخرین روزهای حضور او در تیم محبوبش یعنی بارسلونا است.

پلتفرم Ethernity با انتشار یک ویدیو با تصاویر دیجیتالی از ستاره پاریسن‌ژرمن، خبر از انتشار این مجموعه با بهره‌گیری از هوش مصنوعی داد و در این توییت از مسی باعنوان «مردی از آینده» یاد کرد. BossLogic نیز در این توییت به‌عنوان هنرمندی که دیجیتال آرت این مجموعه را به عهده دارد، معرفی شد. این هنرمند با بازنشر توییت اعلام کرد که مشارکت در مجموعه NFT مسی یکی از افتخارات کاری او خواهد بود.

مجموعه NFT مسی

مجموعه‌های ورزشی NFT در چند ماه گذشته محبوبیت زیادی نزد دوستداران این حوزه داشته است. برای مثال NFT تایسون فیوری قهرمان فوق‌سنگین جهان با عنوان «Lineal by Tyson Fury» در چند ماه گذشته به قیمت ۹۸۷ هزار دلار به حراج گذاشته شد و آن را به یکی از پردرآمدترین NFT های ورزشی تبدیل کرد. حال باید دید که آیا NFT مسی می تواند رکورد دیگری را میان این کلکسیون‌ها بشکند؟

از طرف دیگر خبرها حاکی از این است که علاقه ستاره محبوب فوتبال به دنیای بلاک چین بیش از این حرف‌ها است. چراکه گفته می‌شود بخشی از قرارداد مسی با PSG ممکن است شامل پرداخت NFT نیز باشد. اگرچه این خبر به‌طور رسمی تایید نشده اما می‌تواند نیرویی محرک برای ورود علاقه‌مندان این فوتبالیست به دنیای بلاک چین و رمزارز باشد.

منبع: coingape
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.