صرافی کوین بیس میزبان هجوم سرمایه‌گذاران بیت کوین

تحلیل داده‌ها نشان می‌دهند با افزایش قیمت بیت کوین،‌ سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال برای خرید به صرافی کوین بیس هجوم برده‌اند.

افزایش قیمت بیت کوین بعد از یک دوره افت باعث شد تا خریداران این ارز محبوب دوباره معاملات بیت کوین را از سر بگیرند و نمودار میانگین خرید این رمزارز را به سمت صعود ببرند. با توجه به این موضوع، داده‌های تحلیلی شرکت کریپتوکوآنت نشان می‌دهد که درصد بالایی از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین را از صرافی کوین بیس (coinbase.com) خریداری می‌کنند.

بیت کوین در روز پنجشنبه به بالاتر از ۴۰ هزار دلار رسید و با قیمت ۴۰ هزار و ۸۰ نیز معامله شد. بعد از این اتفاق تحلیل‌گران کریپتوکوآنت نتایج حاصل از افزایش قیمت را بر صرافی کوین بیس بررسی کردند. این داده‌ها نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران به‌طور جدی و در حجم معاملات چشم‌گیر در حال خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال کوین بیس هستند.

تحلیل‌گران بازار عقیده دارند یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش حجم معامله بیت کوین و سایر رمزارزها، به‌روزرسانی شبکه اتریوم است.

با وجود بازگشت بیت کوین به سطوح بالاتر و نزدیک شدن به مرز ۴۱ هزار دلار، مایکل ون د پوپ تحلیل‌گر برجسته اهل آمستردام در توییت خود در این‌باره گفت:

بیت کوین هنوز با مقاومت روبه‌رو است. در حقیقت صعود موردانتظار آن بعد از شکستن برخی سطوح قیمتی جدی اتفاق می‌افتد.

با این وجود معاملات بیت کوین در صرافی کوین بیس نشان می‌دهد که بازار بیت کوین رونق دوباره‌ای میان خریداران گرفته است و صرافی کوین بیس نیز میزبان جدی این معامله‌گران در بازار است.

منبع: u.today
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.