یک شرکت فعال در حوزه بلاک چین اسپانسر اینتر شد

تیم فوتبال اینتر مدافع عنوان قهرمانی سری A ایتالیا با یک شرکت بلاک چین قرارداد تجاری امضا کرد.

اینتر ایتالیا مدافع عنوان قهرمانی لیگ فوتبال این کشور با شرکت بلاک چین زایترا لبز (Zytara Labs) یک قرارداد همکاری به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار امضا کرد. زایترا براساس این قرارداد، شریک بانکی رسمی باشگاه اینتر و دیجیتال بیتز (XDB) خواهد بود. XDB ارز دیجیتال رسمی اینتر به شمار می‌رود. این شرکت فینتک همچنین روی توسعه اپلیکیشن موبایل اینتر و ادغام سرویس بانکداری دیجیتال خود با آن کار خواهد کرد.

اینتر علاوه‌بر معرفی ارز دیجیتال رسمی آماده است توکن غیر مثلی (NFT) هم عرضه کند. این توکن‌ها احتمالا شامل لباس‌های کلاسیک این تیم، امضای اسطوره‌ها و تصاویر از افتخارآفرینی‌های بازیکنان این تیم خواهد بود. آلساندرو آنتونلو مدیر همکاری‌های دیجیتال اینتر درباره قرارداد جدید این باشگاه گفت:

باشگاه‌های ورزشی تلاش می‌کنند تجربه‌های هواداران خود را به عرصه دیجیتال ببرند. همکاران جدید ما اهداف بزرگ‌تری دارند. زیترا این فرصت را برای ما فراهم می‌کند تا به جامعه جوان‌تر هواداران‌مان دسترسی بیشتری داشته باشیم. این گروه بیشتر به فعالیت‌های آنلاین و دیجیتال علاقه‌مند هستند.

براساس قرارداد جدید، دیجیتال بیتس یکی از محصولات زایترا، اسپانسر روی بازوی بازیکنان اینتر خواهد بود. لوگوی این شرکت روی لباس تیم‌های مردان و زنان اینتر درج می‌شود. این قرارداد برای تیم‌های تمام رده‌های سنی منعقد شده است. تمام تیم‌های باشگاه اینتر در رقابت‌های رسمی داخلی و بین‌المللی لباسی با لوگوی دیجیتال بیتس می‌پوشند.

انتظار می‌رود قرارداد زایترا و اینتر روی محصولات فروشگاه رسمی این تیم تاثیرگذار باشد. گفته می‌شود محصولاتی خاص تا پایان ماه جاری میلادی به این فروشگاه افزوده خواهند شد.

این اولین قرارداد همکاری یک شرکت بلاک چین با تیمی از سری A نیست. ماه گذشته میلادی، میلان رقیب سنتی اینتر هم قراردادی طولانی‌مدت با Bitmex امضا کرد. براساس این قرارداد لوگوی این صرافی ارز دیجیتال روی لباس میلان درج خواهد شد. همچنین بسیاری از بازیکن‌های مهم تاریخ منجمله رونالدینیو و لیونل مسی با شرکت‌های تولید و عرضه NFT قرارداد همکاری امضا کرده‌اند. انتظار می‌رود تیم‌های بیشتری در آینده نزدیک اسپانسرهای فعال در حوزه بلاک چین داشته باشند.

میلان فصل گذشته به مقام قهرمانی رقابت‌های سری A رسید. این تیم تا امروز ۱۹ بار قهرمان این رقابت‌ها شده و یکی از ۱۵ تیم پرطرفدار فوتبال در جهان به شمار می‌رود. اینتر همچنین این فصل در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز به میدان می‌رود. قهرمان ایتالیا در مرحله گروهی این رقابت‌ها با رئال مادرید اسپانیا، شاختار دونتسک اوکراین و شِریف مولداوی همگروه است. اینترمیلان آخرین بار در سال ۲۰۱۰ به مقام قهرمانی اروپا رسید.

منبع: news.bitcoin
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.