استراتژیست آمریکایی: کاردانو یکی از سه رمزارز اصلی در آینده نزدیک خواهد بود

امی آرنوت استراتژیست و تحلیل‌گر مالی آمریکایی گفت: کاردانو در آینده‌ای نزدیک در شمار رمزارزهای محبوب قرار خواهد گرفت. این تحلیل‌گر اعلام کرد براساس نظرسنجی‌ها، کاردانو می‌تواند به رقیبی برای اتر و حتی بیت کوین تبدیل شود.

فرصت‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند بسیار غیرقابل پیش‌بینی و در بعضی موارد شگفت‌انگیز باشد. کاردانو یکی از رمزارزهایی است که نامش حالا دیگر شناخته شده است. معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال کاردانو را یک ارز محبوب در کیف پول ارز دیجیتال خود می‌شناسند.

امی آرنوت استراتژیست و تحلیل‌گر مالی شرکت Morningstar در چند روزگذشته مصاحبه‌ای با موضوع ارزهای دیجیتال با رسانه Insider انجام داد.

این استراتژیست محبوب آمریکایی بعد از تشریح عملکرد کاردانو از زمان پیدایش تا امروز گفت که بازتوجه به پتانسیلی که این رمزارز در بازار ارزهای دیجیتال دارد، می‌تواند در آینده‌ای نزدیک به یکی از سه ارز دیجیتال مهم بازار در معاملات تبدیل شود.

آرنوت در این مصاحبه، امیدواری بازار پیش رو به آینده کاردانو را اعلام کرد. او در این مصاحبه از کاردانو به عنوان یکی از رمزارزهایی یاد کرد که می‌تواند به تولید ثروت منجر شود.

رسانه Insoder با تکیه بر موضوع درآمدزایی و افزایش سرمایه با کمک ارز دیجیتال نیز سوالاتی را به این استراتژیست مالی  مطرح کرد. آرنوت در پاسخ به این سوال گفت:

دفاع بی اساس از ارزهای دیجیتال نمی‌تواند توجه سرمایه‌گذاران را برای حضور در این بازار جلب کند. بنابراین باید برای تعیین ارزش هر آلت کوین بررسی‌هایی صورت گیرد و فرصت‌های احتمالی آن‌ها به خوبی قبل از معامله در نظرگرفته شود تا اعتماد افراد جلب شود. دلیل اینکه کاردانو می‌تواند ارزشمند باشد این است که از آن برای پشتیبانی Defi و NFT استفاده می‌شود.

طبق گفته آرنوت، کاردانو اشتراکات زیادی نیز با اتریوم دارد و این موضوع می‌تواند یک ویژگی مثبت در میان کوین‌های جدید برای آن باشد. او در صحبت‌های خود اشاره کرد که پروتکل کاردانو کاربردهای فنی امیدوارکننده‌ای دارد که می‌تواند آن را در بازار معاملات ارز دیجیتال سرآمد کند.

آیا کاردانو واقعا ارزشمند است؟

بازار ارزهای دیجیتال بازاری با پیش‌بینی‌های غیر قطعی است و ارزش هر ارز دیجیتال به ایفای نقش آن در بازار بستگی دارد. کاردانو یکی از ارزهایی است که پیش‌بینی‌های مثبتی از سوی تحلیل‌گران برای آینده آن صورت گرفته است.

امی آرنوت نیز با توجه به اطلاعات و پیشینه معاملات و براساس نتایج تحقیقات صورت گرفته، عقیده دارد که با توجه به فرصت‌های موجود در بازار، به‌زودی این رمز ارز در کنار اتر و حتی بیت کوین خواهد درخشید.

منبع: /news.bitcoin
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.