خرید محصولات شیائومی با بیت کوین در پرتغال

نمایندگی شیائومی در پرتغال اعلام کرد که خریداران از این پس می‌توانند برای خرید محصولات برند mi در این نمایندگی بیت کوین بپردازند.

محبوبیت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال در چند ماه گذشته تا آنجایی بود که زمزمه‌هایی درباره پذیرش بیت کوین توسط ده‌ها برند معتبر جهانی برای خرید محصولات یا ارائه خدمات مطرح شد. جدیدترین این خبرها نیز ایجاد زیرساخت آمازون برای پذیرش بیت کوین بود که در حال حاضر توسط برند آمازون رد شده است.

برند شیائومی در صدر خبرهای پذیرش بیت کوین هنگام خرید محصول قرار گرفته است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، نمایندگی برند شیائومی در کشور پرتغال اعلام کرد که خریداران می‌توانند هنگام خرید گوشی و ساعت هوشمند،‌ اسموتر برقی، لوازم خانگی و سایر محصولات این برند به جای وجه نقد، رمز ارز پرداخت کنند.

در این اطلاعیه اعلام شده که همه ارزهای دیجیتال در لیست مورد قبول شیائومی نیستند اما کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت نمایندگی پرتغال از لیست نهایی ارزهای مورد پذیرش این نمایندگی باخبر شوند.

مدیر بازاریابی نمایندگی محصولات شیائومی درباره این تصمیم گفت:

شیائومی در مدت کوتاه به همه طرفدارانش ثابت کرده که یک برند نوآور است. به همین دلیل است که همیشه تلاش می‌کند تا یک قدم جلوتر از بازار باشد. حال می‌خواهیم به همه طرفداران واقعی فناوری این امکان را بدهیم تا لوازم خود را با کمک یک ارز پیش‌رو و همسو با تکنولوژی خریداری کنند.

پرتغال یکی از کشورهایی است که مردم آن تمایل زیادی به قانونی شدن ارزهای دیجیتال دارند و به همین دلیل است که نمایندگی برند می در پرتغال تصمیم پذیرش بیت کوین را به طور رسمی اعلام کرده است.

به‌دنبال این خبر نمایندگی اصلی شیائومی اعلام کرد که درحال حاضر تصمیمی برای پذیرش گسترده بیت کوین توسط نمایندگی‌های دیگر صورت نگرفته و نمایندگی پرتغال تنها مرکزی است که می‌توانید با ارز دیجیتال محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

شیائومی در ابتدای سال ۲۰۲۱ توانست با اثبات خود به طرفدارانش به یکی از اولین‌ها در بازار موبایل تبدیل شود و در حال حاضر دومین برند پرفروش تلفن همراه به شمار می‌آید.

منبع: coingape
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.