بیت کوین و طلا، طلایی‌ترین دارایی‌ها تا پایان سال ۲۰۲۱

براساس گزارشات منتشر شده در بلومبرگ، بیت کوین، طلا و اوراق قرضه آمریکا بهترین دارایی‌ها در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ هستند. استراتژیست بلومبرگ اعلام کرد که در نیمه دوم سال شاهد جهش عظیم بیت کوین خواهیم بود.

بحث بر سر ارزش بیت کوین و ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک دارایی قابل اعتماد در سال ۲۰۲۱ از همیشه داغ‌تر است. این بحث به‌ویژه بعد از ریزش قیمتی بیت کوین و سایر کوین‌ها جنجالی‌تر نیز شده است. با این وجود بلومبرگ با انتشار داده‌هایی سرمایه‌گذاری بر بیت کوین را یک شانس جدی تا انتهای سال ۲۰۲۱ می‌داند.

مایک مک گلون استراتژیست ارشد بلومبرگ اعلام کرد که نتایج به دست آمده از داده‌های این رسانه، امیدواری نسبت به دارایی‌هایی مانند بیت کوین، طلا و اوراق قرضه آمریکایی در سال ۲۰۲۱ را افزایش داده است. این استراتژیست چند ماه قبل در حساب توییتر خود خبر از جهش قیمت بیت کوین داده بود. او در این توییت پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت کوین در پایان سال ۲۰۲۱، به ۱۰۰ هزار دلار نیز می‌رسد؛ مبلغی که می‌تواند خون تازه‌ای در رگ‌های بازار ارزهای دیجیتال باشد و اعتماد معامله‌گران را بیش از قبل جلب کند.

حالا این استراتژیست ارشد با تحلیل داده‌های به دست آمده از بازار سرمایه در ماه‌های ابتدایی سال خبر از سه دارایی ارزشمند تا پایان ۲۰۲۱ داد. مک گلون گفت:

بیت کوین، طلا و اوراق قرضه آمریکایی در حال ورود به بازار گاوی و اصلاح قیمت هستند. بنابراین به‌زودی شاهد رشد نمودار قیمتی آنان هستیم. باتوجه به تحلیل داده‌ها این سه دارایی می‌توانند بهترین عملکرد را تا پایان سال ۲۰۲۱ داشته باشند.

بیت کوین بعد از ریزش قیمتی خود در هفته‌های گذشته به پایین‌ترین قیمت خود در سال ۲۰۲۱ رسید. با این حال نمودار این ارز دیجیتال نزولی نماند و در روزهای گذشته به عددی بیش از ۳۹ هزار دلار نیز رسیده و می‌تواند یک سرمایه برای کیف پول ارز دیجیتال معامله‌گران باشد.

پیش‌بینی تحلیل‌گران در طول ماه‌های گذشته نشان می‌دهد که امیدواری به جهش قیمتی پادشاه ارزهای دیجیتال بسیار است و اغلب آن‌ها به این بازار گاوی خوش‌بین هستند.

منبع: u.today
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.