حدود ۱۱۰ میلیون استلار بین نهنگ‌های بازار جابه‌جا شد

نهنگ‌های استلار حجم عظیمی از دارایی‌های خود را جابه‌جا کردند.

همزمان با افزایش حدود سه درصدی قیمت استلار در بازار بین‌المللی، سه تراکنش عظیم در شبکه این رمز ارز انجام شد. براساس داده‌های Whale Alert در این سه تراکنش ۱۰۹ میلیون XLM بین چند ولت جابه‌جا شده است. این داده‌ها نشان می‌دهند صرافی ارز دیجیتال کوین بیس در این انتقال همکاری داشته است. کوین بیس بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال آمریکا است. هنوز مشخص نیست این صرافی میزبان بخشی از این دارایی‌ها خواهد بود یا خیر.

به گزارش U.today ارزش این دارایی‌ها در زمان انجام جابه‌جایی‌ها ۴۱ میلیون و ۴۵۵ هزار و ۵۲۹ دلار بود. این جابه‌جایی‌ها احتمالا بخشی از فعالیت‌های درون شبکه‌های وال‌های استلار است. انتظار می‌رود دارایی‌های جابه‌جا شده در این سه تراکنش در کیف پول‌های سرد باقی بمانند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند قیمت XLM در ماه‌های آینده افزایشی باشد.

ارزش این کوین کمی پیش از انجام این سه تراکنش بزرگ سه درصد رشد کرد و به ۳۸ سنت رسید. بالاترین قیمت این ارز در سال جاری میلای ۷۳ سنت بود. این رمز ارز با بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۹۳ سنت فاصله دارد.

براساس گزارش Whale Alert این حجم از توکن در سه تراکنش مجزا جابه‌جا شده‌اند. بزرگ‌ترین تراکنش جابه‌جایی ۵۱ میلیون و ۴۶۰ هزار و ۵۷۰ کوین بود. ارزش این حجم از کوین در زمان انجام تراکنش ۱۹ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۶۷۲ دلار بود.

رمز ارز استلار بیست و یکمین رمز ارز مهم بازار است. این ارز سال ۲۰۱۴ توسط یکی از مدیران سابق پروژه ریپل به بازار عرضه شد. استلار از زمان عرضه همواره یکی از رقبای جدی ریپل به‌شمار می‌رود.

منبع: U.today
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.