پیش‌بینی جدید پلن‌بی: دستیابی به بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری تا ابتدای کریسمس

پلن‌بی تحلیل‌گر معروف پیش‌بینی می‌کند که تا زمان کریسمس بیت کوین به سقف قیمتی ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. جزییات این پیش‌بینی را بخوانید.

پلن‌بی، تحلیل‌گر و خالق مدل انباشت بیت کوین را می‌توان یکی از افراد فعال و تاثیرگذار در بازار ارزهای دیجیتال دانست. او تا به حال بارها از روند امیدواری خود نسبت به بیت کوین مطالبی را منتشر کرده و با تحلیل‌هایش نزد افراد فعال در این بازار معروف است.

پلن‌بی در جدیدترین اظهار نظر خود اعلام کرده که بیت کوین تا کریسمس به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. البته این اظهارنظر چندان هم تازه نیست. او در سال ۲۰۱۹ نیز مطلبی را منتشر کرد و در آن اعلام کرد که براساس تحلیل‌هایی که روی آینده بیت کوین داشته، پیش‌بینی می‌کند که پادشاه ارزهای دیجیتال تا پایان سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۰۰ هزار دلار دست پیدا کند.

PlanB حالا با انتشار توییتی موضع خود را به فعالان بازار رمزارزها یادآوری کرده است. او در این توییت تاکید کرده که ماه‌های پیش رو، سرنوشت‌سازترین زمان برای تعیین قیمت بیت کوین در بازار هستند. باوجود اینکه در ماه‌های گذشته روند رشد قیمت بیت کوین بیشتر رو به نزول بود، بسیاری از افراد به پیش‌بینی این تحلیل‌گر انتقاد کردند. بااین حال حتی در تاریک‌ترین روزهای قیمتی بیت کوین، پلن‌بی اعتقاد داشت که روند صعودی بیت کوین متوقف نشده و امیدوار است که پیش‌بینی‌هایش به زودی رنگ حقیقت بگیرند.

این تحلیل‌گر محبوب عقیده دارد که نباید به تغییرات ناامیدکننده در زمان محدود نگاه کرد. چراکه هدف مدل انباشت به جریان، پیش‌بینی قیمت با اندازه‌گیری عرضه در برابر نرخ تولید است. بنابراین با توجه به این مدل می‌توان گفت روند رشد قیمت بیت کوین در حال آغاز است.

قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۲۱

پلن‌بی در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده بود که قصد دارد در صورت رسیدن قیمت بیت کوین به سطوح بالا (قیمت شش رقمی) از این عرصه محو شود.

امیدواری بزرگان بازار به بیت کوین با قیمت شش رقمی

می‌توان گفت پلن‌بی یکی از اولین تحلیل‌گرانی بود که پیش‌بینی قیمتی تا پایان سال ۲۰۲۱ را اعلام کرد. بااین حال او در این پیش‌بینی تنها نیست. بسیاری از کارآفرینان معروف و با تجربه و تحلیل‌گران نیز با پلن‌بی هم عقیده هستند و امید دارند که بیت کوین تا ابتدای کریسمس و با پایان سال ۲۰۲۱، از سقف قیمت ۱۰۰ هزار دلار عبور کرده باشد.

بری سیلبرت مالک صندوق گری اسکیل، توماس لی بنیانگذار موسسه Fundstart و مایک مک گلون تحلیل‌گر بلومبرگ نیز از جمله افرادی هستند که به رشد قیمت بیت کوین تا کم‌تر از چهارماه آینده باور دارند.

مایک مگ گلون در این باره اعلام کرد:

به زودی شاهد عملکرد تاریخی بیت کوین و رسیدن به قیمت ۱۰۰ هزار دلار هستیم.

منبع: news.bitcoin
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال نمایید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع منتشر نخواهند شد. لطفا دیدگاه خود را فقط به زبان فارسی بنویسید.